Viete čo je MOS PowerPoint Associate a pre koho je určený?

Čo je MOS PowerPoint Associate?

V tomto krátkom článku sa dozviete čo je to PowerPoint, čo znamená slovné spojenie MOS PowerPoint Associate a ako ho získať. Ďalej sa dočítate pre koho je určený a kde si môžete takúto autorizovanú skúšku spolu s kurzom objednať.

Čo je PowerPoint?

PowerPoint je prezentačný softvér od spoločnosti Microsoft, ktorý používateľom umožňuje vytvárať pútavé prezentácie pozostávajúce z jednotlivých snímok, ktoré môžu obsahovať text, grafiku, animácie, efekty, zvuk, hypertextové odkazy a iné objekty.

Ak chcete uspieť, musíte si uvedomiť, že príprava skvelej prezentácie je zložitý proces, ktorý musí byť do detailu premyslený. Napriek tomu, väčšina ľudí stále verí v to, že prezentácia je len text „naliaty“ do PowerPointu doplnená o pekné obrázky či animácie. Opak je však pravdou.

Čo je MOS PowerPoint Associate?

Microsoft Office Specialist (skr. MOS) PowerPoint Associate je certifikácia, ktorá overuje schopnosti osoby pracovať s Microsoft PowerPoint. Potvrdzuje používateľskú odbornosť v základných funkciách PowerPointu, ako je vytváranie, úprava a formátovanie prezentácií, vkladanie grafiky, tabuliek, grafov a používanie animácií a prechodov.

Postup ako získať certifikát PowerPoint Associate?

  • Absolvujte prípravný kurz – Naučíte všetko potrebné pod vedením lektora na to, aby ste absolvovali certifikačnú skúšku.
  • Pripravte sa na certifikačnú skúšku – K dispozícii sú po absolvovaní kurzu rôzne zdroje, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na skúšku.
  • Naplánujte si skúšku v autorizovanom testovacom centre.
  • Získajte svoj certifikát – Ak zložíte skúšku, získate certifikát a odznak, ktorý môžete zdieľať na sociálnych sieťach alebo si ho môžete pridať svojho profilu na LinkedIn.

Pre koho je kurz MOS PowerPoint určený ?

Kurz je určený pre všetkých, ktorí majú záujem získať rozsiahle vedomosti o programe PowerPoint. Jedinečnou výhodou pre kandidátov, ktorí sa zúčastňujú na novej certifikačnej skúške PowerPoint, je komplexný formát testovania založený na projektoch. Výsledkom ktorého je nadobudnutie vedomostí formou „čo sa teoreticky naučím, to v projekte otestujem“.

Naučíme Vás vytvoriť interaktívne prezentácie a používať všetky funkcie, ktoré program MS PowerPoint ponúka. Kurz poskytujeme na základnej úrovni PowerPoint Associate. Všetky nadobudnuté informácie využijete nie len vo svojom pracovnom živote, ale aj pri absolvovaní certifikačnej skúšky. Kurz prebieha v slovenskom jazyku, avšak anglickej verzii programu Office 2019 a v blízkej budúcnosti taktiež vo verzii PowerPoint Office 365. Dokážte, že máte zručnosti potrebné na to, aby ste z programu PowerPoint vyťažili čo najviac.

Príď sa certifikovať!

Certifikačný program spravuje spoločnosť Certiport, ktorá je známym poskytovateľom učebných zdrojov a certifikátov. Spoločnosť BrainIT patrí medzi autorizované testovacie centrá spoločnosti Certiport. BrainIT Academy ponúka jedinečnú príležitosť absolvovať kurz aj certifikačnú skúšku priamo v našom testovacom centre.

Pre viac informácii o obsahu kurzu, mieste konania, ale aj možnostiach preplatenia kliknite tu.

 

Odkazy:

https://learn.microsoft.com/en-us/certifications/mos-powerpoint-2019/
https://certiport.pearsonvue.com/Certifications/Microsoft/MOS/Certify/PowerPoint
https://academy.brainit.sk/kurz/microsoft-powerpoint/

Autor: Brain:IT Academy