MOS Word Associate

Čo je MOS Word Associate a ako ho získať ?

Microsoft Word je jedným z najpoužívanejších kancelárskych programov od spoločnosti Microsoft. Dnešnému trhu jednoznačne dominuje. Word neponúka len prácu zameranú na text, podporuje tiež vkladanie tabuliek z príbuzného programu Microsoft Excel. Táto funkcia prepojenia platí aj pri použití objektov z balíka Microsoft PowerPoint alebo mnohých ďalších. Ukrýva v sebe množstvo komplexných funkcií a široký výber predpripravených rovníc ktoré vám uľahčia každodennú prácu.

Certifikačný program Microsoft Office Specialist (MOS) je určený uchádzačom na posúdenie ich znalostí a zručností v 6 produktoch balíka Microsoft Office. Jedným z produktov je práve softvér Microsoft Word. MOS Word Associate predstavuje jediný základný certifikát programu Word uznávaný spoločnosťou Microsoft. Certifikát predstavuje spôsobilosť v správnom uplatňovaní základných funkcií programu Word.

Kurz Word Associate slúži pre všetkých, ktorí majú záujem spoznať Microsoft Word a jeho možnosti. Oboznámime Vás so všetkými základnými funkciami, ktoré program Microsoft Word ponúka, naučíme Vás s nimi pracovať a efektívne ich využívať. Kurz prebieha v slovenskom jazyku, avšak anglickej verzii programu Office 2019 a v blízkej dobe aj Word Office 365. Dokážte, že máte zručnosti potrebné na to, aby ste z programu Word vyťažili maximum.

Nič nemôžeš stratiť, iba získať!

Náš kurz je postavený tak, aby jednotlivec, ktorý získa tento certifikát, preukázal kompetencie na úrovni odborného asistenta a bol pripravený vstúpiť na trh práce. Dokáže preukázať správne používanie hlavných funkcií programu PowerPoint a dokáže samostatne vykonávať úlohy. Znalosť produktov Microsoft Office je v dnešnom svete rozvíjajúcich sa IT technológii čoraz dôležitejšia. Táto certifikácia dokazuje súčasným ako aj potencionálnym zamestnávateľom, že máte potrebné zručnosti na to, aby ste sa stali dôležitým členom ich tímu.

Príď sa certifikovať!

Certifikačný program spravuje spoločnosť Certiport, ktorá je známym poskytovateľom učebných zdrojov a certifikátov. Spoločnosť BrainIT patrí medzi autorizované testovacie centrá spoločnosti Certiport. BrainIT Academy ponúka jedinečnú príležitosť absolvovať kurz aj certifikačnú skúšku priamo v našom testovacom centre.

Pre viac informácii o obsahu kurzu, mieste konania, ale aj možnostiach preplatenia kliknite tu.

Odkazy:

https://www.aeseducation.com/businesscenter21/what-is-mos-word-associate-certification
https://certiport.pearsonvue.com/Certifications/Microsoft/MOS/Certify/Word
https://academy.brainit.sk/kurz/microsoft-word/
https://www.techbox.sk/10-tipov-pre-microsoft-word-o-ktorych-ste-nevedeli/