Brain:IT Academy

„Tajomstvom dosiahnutia pokroku je začať.“
Mark Twain

O projekte

Brain:IT Academy je projekt spoločnosti Brain:IT, v rámci ktorého sa zameriavame na profesionálne poskytovanie kurzov a certifikačných skúšok, na ktoré nadväzuje získanie medzinárodne uznávaných certifikátov. Vďaka spolupráci s Pearson VUE, Certiportom a spoločnosťou Microsoft Vám vieme poskytovať, najkvalitnejšie kurzy a certifikácie, ktoré sú celosvetovo uznávané vo viac ako 148 krajinách sveta.
logo brain:it academy transparentne

Čo robíme

Braint:IT Academy sa špecializuje na odborné vzdelávanie a certifikácie pre programy Microsoft Office Specialist ako aj na expertné IT kurzy pre profesionálov. Spoločnosť Brain:IT patrí medzi autorizované testovacie centrá spoločnosti Pearson VUE a Certiport. Vďaka našim odborným kurzom Vám pomôžeme pripraviť sa na úspešné zvládnutie Vami vybraných certifikačných skúšok. Kurzy realizujeme v priestoroch našej spoločnosti v Žiline a Bratislave a v prípade záujmu aj priamo v sídle zákazníka.

Brain:IT

BRAIN:IT je softvérová spoločnosť. Poskytujeme spoľahlivé riešenia a pracujeme na tom, aby sme našim zákazníkom robili radosť vďaka profesionalite nášho tímu. Pomáhame podnikom riešiť ich problémy a udržiavať náskok pred konkurenciou poskytovaním najnovších technológií. Dodávame softvérové ​​riešenia pre budovanie silnej digitálnej budúcnosti. BRAIN:IT je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá rastie spolu so svojimi klientmi. Kvantita a kvalita progresívnych „BRAINov“ v našom špecializovanom tíme sa neustále vyvíja vďaka tvorivej atmosfére našich kancelárií v Bratislave a Žiline.

NFQES

NFQES sa zameriava na poskytovanie moderných riešeniach pre všetky typy a veľkosti organizácií. Primárnym účelom tohto projektu je poskytovať digitálny podpis, pričom spoločnosť Brain:IT ako jedna z mála patrí ku kvalifikovaným poskytovateľom dôveryhodných služieb na Slovensku. Do portfólia našich služieb patrí kvalifikovaný elektronický podpis, kvalifikovaná elektronická pečať, kvalifikovaná elektronická časovú pečiatka, kvalifikovaný certifikát pre autentifikáciu webových sídiel a uchovávanie elektronických podpisov. Náš tím tvoria kvalifikovaní odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v najnáročnejších IT projektoch. Početné certifikáty svedčia o nikdy nekončiacej túžbe nášho tímu neustále napredovať, uspieť a zlepšovať sa.