Microsoft Office Specialist

Prinášame Vám možnosť stať sa Špecialistom pre balík Microsoft Office.
Pod vedením skúseného lektora zefektívnite každodennú prácu v programe Microsoft Word. Kurzy pre MS Word ponúkame na dvoch náročnostných úrovniach Word Associate a Expert. Kurzy prebiehajú v programoch balíka Office 2019 a komplexne Vás pripravia na úspešné absolvovanie certifikačných skúšok.
Ak sa chcete naučiť efektívne spracovávať dáta v Exceli, naše kurzy sú určené práve pre Vás. Kurzy realizujeme na úrovniach Excel Associate a Excel Expert. Po absolvovaní získate všetky potrebné zručnosti pre efektívne používanie programu Excel a znalosti pre úspešné zvládnutie certifikačných skúšok. Kurzy prebiehajú v programoch balíka Office 2019.
Naučíme Vás vytvoriť interaktívne prezentácie a používať všetky funkcie, ktoré program MS PowerPoint ponúka. Kurz poskytujeme na základnej úrovni PowerPoint Associate. Všetky nadobudnuté informácie využijete nie len vo svojom pracovnom živote, ale aj pri absolvovaní certifikačnej skúšky. Kurz prebieha v programoch balíka Office 2019.
Microsoft Outlook je najrozšírenejší software pre správu e-mailov. Obsahuje však množstvo ďalších funkcií ako kalendár, organizovanie meetingov, poznámky a mnohé ďalšie, s ktorých efektívnym používaním posuniete svoju každodennú prácu na vyššiu úroveň. Všetky získané znalosti a vedomosti zužitkujete pri absolvovaní certifikačnej skúšky. Kurz prebieha v programoch balíka Office 2019.
Access je nástroj, ktorý slúži na jednoduché vytváranie firemných aplikácií zo šablón alebo úplne od začiatku. Obsahuje výkonné a intuitívne návrhárske nástroje, ktoré vám pomôžu vytvoriť za krátky čas pútavé a mimoriadne užitočné aplikácie. Brain:IT Academy Vám ponúka kurz Access Expert, ktorý Vás zasvätí do tejto problematiky a predstaví Vám všetky funkcie, ktoré Access ponúka.

VEDEL SI

…že môžeš získať balík kurzov
ÚPLNE ZDARMA

vďaka projektu
Nestrať prácu – vzdelávaj sa?

VEDEL SI

…že môžeš získať balík kurzov
ÚPLNE ZDARMA

vďaka projektu
Nestrať prácu – vzdelávaj sa?